Česko-Slovenský Herní Server

login: heslo:

registrace


Hot News!

  Preview:
  L.A. Noire
  Recenze:
  Tron: Evolution
  Video:
  Uncharted 3 - Teaser
  Screens:
  Dead Space 2
--

ShoutboxFacebook

Anketa

Partneři

Toplist: Česko-Slovenský Herní Server
Alfa Elchron

Preview

L.A. Noire

Žánr: Akce Datum vydání: Leden 2011 Platformy: PC, X360, PS3
Očekávaná akční detektivní hra od Rockstar. Co se o ní zatím všechno ví? Podívejte se sami..
 
Po úspěšné sérii Grand Theft Auto přišla skvělá hra Red Dead Redemption a už se mluví i o GTA 5. Jenže to není jediný budoucí plán Rockstar Games. Hlavní novinkou kterou nedávno odhalili je L.A Noire. A já vám tu napíšu co se o ní asi tak ví.

Někteří říkají, že půjde zčista jasna pouze o adventuru, kde budete chodit a řešit případy. Jiní zase že to bude pořádná akce a žádná nuda. Obojí ale mají pravdu. L.A Noire bude nový druh stylu který bychom od Rockastaru nečekali. Chopíte se do role detektiva na konci 40.letech. A budete se snažit vyřešit tvrdý oříšek. Několika násobnou vraždu a vraha na útěku. Jenže tam bude i spousta akce, automobilových honiček a pořádných pěstních soubojů. A o to tady tak trošku jde Váš detektiv se jmenuje Cole Phelps a má za sebou dost hnusnou minulost z druhé světové války. A před sebou  velkou karieru, kterou ještě musí pořádně získat. V ulicích Los Angeles se bude spíše mluvit než střílet. Ostatně kdo by chtěl klon Mafie?

Jenže příběh bude možno na velké úrovni což může být dost dobré až přímo kvalitní. Jelikož za celou hru se dozvíte snad vše o minulosti Cole Phelpse. Budete se také hlavně snažit zjistit vraha a co se vlastně děje. A o to v celé hře půjde. Doufáme jen, že bude velký a otevřený svět ve kterém se budeme moci pohybovat a také se těšíme na velké možnosti v rozhodování. Jenže aby z toho Rockstar neučinil přímočarou Adventuru. Každý určitě zná Kriminálky. CSI Miamy či Las Vegas po případě New York. Nebo různé typy Myšlenek Zločince, Komisař rex a tak. A o to půjde vy budete jeden z nich ale ve staré době. A budete řešit vraždu. A to zahrnuje. Interaktivní prostředí, zkoumání otisků, sbírání důkazů přátelení s policisty. Vyslýchání svědků hodným či zlým poldou. A někdy před vámi i někdo uteče a vy ho budete chytat. Takhle to bude nějak celé fungovat.  Ale ještě něco si pro nás výrobci připravili. Rockstar půjde na to formou dialogů podle kterých budete vše zjišťovat. Po každém nalezení něčeho si budete dělat různé poznámky, ať se zpětně můžete podívat na začátek případu a třeba vám něco dojde a máte celý případ vyřešený.

  Rockstar slibuje nejnovější engine mimiky obličejů, podle kterých bude poznat lež či tajnosti.

A to je pro nás plus. Ale jako detektiv musíte mít dostatek důkazů proto aby jste mohli dopadnout vraha. A větší zatvrzelí lidé vám u výslechu neřeknou nic kvůli právníkovi nebo kvůli nedostatku důkazů pak normálně zmizí a ve hře je třeba už nechytnete. Což by mohlo být skvělá realizace. Být úplným detektivem. Los Angeles by mělo vypadat úplně stejně jako to před 70 lety. A tak se Rockstar snažilo získat co nejvíce věcí, aby to mohli nejlépe vymodelovat. Ale podle všech faktů to vypadá na to že se dočkáme neuvěřitelných případů které, když nevyřešíme nezjistíme pravý příběh. 

!Zajímavost! Ve hře budou Upgrady a také povýšení. A čím větší hodnost mít budete tím lepší kancelář a více prostředků mít budete.                                                                                  

PC verze hry zatím není v plánu a moc velkou šanci jí nedávám tak jako v případě Red Dead Redemption. A tak hra je zatím naplánovaná na PS3 a X-box 360. Pravděpodobně bez CZ lokalizace.

Na co se Těšíme:

+Konečně super detektivní akční hra

+Realistické Mimiky

+Případů,vyslýchání a dokonalého příběhu

Bojíme se:

-Stereotypu

-Aby hra nebyla víc adventura než akce

Napsal: Carljack (Karel Fischer)Žádné komentáře