Česko-Slovenský Herní Server

login: heslo:

registrace


Hot News!

  Preview:
  L.A. Noire
  Recenze:
  Tron: Evolution
  Video:
  Uncharted 3 - Teaser
  Screens:
  Dead Space 2
--

ShoutboxFacebook

Anketa

Partneři

Toplist: Česko-Slovenský Herní Server
Alfa Elchron

Novinky

Sony jako jediná preferuje 3D zobrazení a jejich konzole PS3 ji umí také, ale v jejich připravované hře LittleBigPlanet 2 tato podpora překvapivě nebude. Informaci potvrdil Mark Valledor ze Sony, prý vývojáři potřebují více času na doladění multiplayerové části hry. Původně měl LBP2 vyjít s 3D podporou, ale bohužel... Je to určitě velká škoda, ale když to nejde tak to nejde. Hlavně ať už hru nic nebrzdí, protože se nemůžeme dočkat vydání.
Pozdě, ale přece. Ve Velké Británii si můžete koupit televizor Sony BRAVIA KDL-22PX300. Má sice úhlopříčku jen 22 palců, ale v podstavci je zato zabudovaná konzole PlayStation 2. Můžete tak rovnou hrát PS2 hry nebo sledovat DVD bez potřeby přehrávače či konzole samotné. Televizor má rozlišení 720p a internetový přístup, umožňující streamovací služby jako YouTube či programy podle požadavku. Takže pokud nemáte PlayStation 3 se zpětnou kompatibilitou, můžete si od Ježíška přát tuto zajímavou hračku. Věčná škoda, že nebyla k dostání v době, kdy byla PS2 králem. Ale i tak, příjemný nápad. Jen ta velikost displeje je poněkud nedostačující. A cena? 199 liber.
Rozhodli jsme se, že web opět nastartujeme a to naplno! Změnily jsme název, upravily vzhled a teď už musíme jen doladit detaily... Děláme na tom, aby to všechno bylo co nejdokonalejší a hlavně kompatibilní s novým vzhledem!. Každopadně se připravte na to, že server spustíme 6.12.2010.
1  
2  
3