Česko-Slovenský Herní Server

login: heslo:

registrace


Hot News!

  Preview:
  L.A. Noire
  Recenze:
  Tron: Evolution
  Video:
  Uncharted 3 - Teaser
  Screens:
  Dead Space 2
--

ShoutboxFacebook

Anketa

Partneři

Toplist: Česko-Slovenský Herní Server
Alfa Elchron

Novinky

Dnes se k nám dostal nával screenshotů z nového Motorstormu: Apocalypse, který by měl vyjít 1. března příštího roku exluzivně na PlayStation 3. Více → zde
Další kousek do skládačky spekulací o existenci a brzkém uvedení PlayStation Phone na trh přinesl web engadget. Na videu předvádí, jak se přístroj ovládá, jaké má možnosti. Přístroj pod označením Sony Ericsson ZEUS-Z1 "PlayStation Phone" má fotoaparát a LED flash, rozeznatelná jsou tlačítka L a R, známá z tradičního PSP. Zajímavý je i dotekový displej, na kterém můžeme vidět ještě zajímavější ikonky. Posuďte sami, líbí se vám?
James Bond, známější všem jako agent 007, je tu s námi už pořádně dlouho. První knihu Casino Royale napsal jeho stvořitel Ian Fleming již v roce 1953 a do své smrti v roce 1964 stihl celkem 12 románů. Ještě za jeho života v roce 1962 se objevil první film Dr. No podle stejnojmenného romámu se Seanem Connerym v hlavní roli.  Během roku 2011 by se měl objevit již 23. film o Bondových dobrodružstvích.

Podle fanstránky vyvíjí studio Raven Software, známé zvláště z akčních titulů Singularity a Wolfenstein, pro vydavatelskou firmu Activision novou Bondovku. Ta by měla být založena právě na chystaném filmu. Okolo toho je dosud zmatek vzhledem k finanční situaci studia MGM. Uvidíme, co je na této šeptandě pravdy.

Tentokráte se můžeme těšit na opravdové chodící a hlavně zběsilou palbou disponující ocelové "mrakodrapy". Desetiminutové video pochází údajně z preview kódu hry. Mimochodem, jeden ze screenů, které se objevily na internetu, naznačuje možnost hry dvou hráčů pomocí splitscreenu. Škoda, že jde o nekvalitní offscreenové video. Ale i tak se určitě podívejte. Více v novince.
PC verze Fable III je u nás v Lionheadu stále ve vývoji, takže není žádný důvod k panice. Oznámíme k ní informace, jakmile na to budeme připraveni," prohlásili zástupci vývojářů. Teoretické datum vydání je naplánováno na březen příští roku. Třetí díl je i přez své né zrovna pozitivní hodnocení celkem hojně se prodávají hrou. Jen v Anglii se ho za první výkend prodalo 129 tisíc kopíí což je o šest tisíc více než v případě druhého dílu.
Líbí se vám hra Operation Flashpoint: Red River od Codemasters? Těšíte se na ni a nejraději byste měli už hru doma? Můžeme vám zkrátit čekání novými screenshoty, které vypadají opravdu dobře! Více → zde. Datum vydání je zatím stanoveno na druhou polovinu roku 2011 a vyjde na Pc, Xbox 360 a PlayStation 3.
Global Market Insite vytvořila dotazník a ptala se v nich hráčů, které herní prvky a vylepšení by rádi viděli v novém dílu Assassin's Creed. Co z toho by se vám ve hře líbilo? Více v novince.
Phil Harrison, bývalý prezident Sony Worldwide Studios tvrdí, že válka mezi konzolemi je zbytečná. Vítězem totiž podle něho budou hry hrané přímo v internetovém prohlížeči.

"Nebude to dlouho trvat, než se podaří dostat úroveň 3D grafiky, videa a audia současných konzolí do webbrowseru," nechal se Harrison slyšet na italské Videogame Deveoplers Conference. Harrison zmínil Call of Duty: Modern Warfare 2: "Jsem přesvědčen, že nejdéle do pěti, maximálně deseti let budou takové hry hratelné v internetovém prohlížeči, tedy na mobilních platformách jako iPad a tak dostupné ohromnému množství hráčů."

Zajímavá myšlenka, zvláště při pohledu na úroveň Battlestar Galactica Online. Není nám ale jasné, proč čekat na úroveň současné grafiky pět let, když streamování her pomocí OnLive a podobných systémů v té době zvládne pravděpodobně streamovat do nejlevnějších notebooků či přímo do televizorů hry s grafikou o jaké se Modern Warfare 2 ani nesní.

Po rozhovoru s vývojářem Stevem Papoutsisem hry Dead space 2 se ho mnoho lidí na facebooku ptalo ohledně dema na hru Dead space 2. Vyjádřil se tak, že to není nemožné. Dema se tak můžeme dočkat těsně před Vánocemi, přibližnější informace zatím neprozradil. Ti, kteří si koupí limitovanou edici pro Playstation 3, získájí také přístup do Move verze hry Dead Space: Extraction. Dead space 2 vyjde 28. ledna příštího roku pro Xbox 360, Playstation 3 a Pc.
Vývojáři pustili do světa první debut trailer, a tak máme možnost podívat se na nějaké záběry ze hry. Už na první pohled je jasné, že tady nepůjde o remake filmu v herní podobě, ale dočkáme se vlastního příběhu. Grafické  zpracovaní působí velmi zajímavě a vtipně.. Back to The Furture: The Game nabídne celkem 5 epizod, které budou vycházet každý měsíc na PlayStation Network. První epizoda startuje už tento měsíc a celý příběh bude zakončen v Dubnu. Více → zde
Battlefield Bad Company 2 se nedávno dočkal sedmého map packu, který přinesl čtyři nové mapy zadarmo. Vývojáři asi chtějí, aby hráči umřeli štěstím a tak vypustili datum očekávaného DLC balíčku Vietnam. Ten bude stát 350Kč / 1200MP a na PSN / Xbox Live se objeví 22. prosince. Dostaneme pět map a pár nových vozidel a zbraní.
Civilizace IV přepsala historii. Jde totiž o první hru, která získala nominaci na prestižní hudební ceny Grammy. Hudební skladatel Christopher Tin má celkem dvě nominace na cenu a jedna z nich je za jeho práci na Civilizaci IV - konkrétně je nominován za úvodní hudbu. Skladba se jmenuje Baba Yetu. Dostala se do kategorie s názvem "nejlepší instrumentální aranže s vokály". Písnička ze hry z roku 2005 získala popularitu i mimo videohry, protože ji začaly zpívat různé sbory a zazněla na více než 1000 koncertech. Vítězové cen Grammy budou vyhlášeni 13. února 2011.
Killzone 2 byla jistě skvělou akční hrou, ale něco ji chybělo! Tím něco byla nepřítomnost kooperativního režimu hlavní kampaně a split-screen. Tuto chybu se ale vývojáři rozhodli do třetího dílu napravit. Potvrdilo to několik herních magazínů. To znamená, že bude mít Killzone 3 nejen 3D a PlayStation Move podporu, ale i co-op a split-screen takže nebudete muset hrát pouze s kamarádem online přes Playstation Network, ale také na jedné TV přes rozdělenou obrazovkou. Tohle mi v Killzone 2 chybělo.
Někdo říká, že je PC jako herní platforma už mrtvá... Electronic Arts by s tímto tvrzením asi zásadně nesouhlasili, protože podle nich jim digitálně distribuované zboží na PC vydělává zhruba 750 milionů dolarů ročně. Informaci prozradil Eric Brown z EA, který řekl, že výdělky z tohoto segmentu trhu jsou pro celou firmu velice důležité. Jako příklad uváděl hru FIFA Ultimate Team, kde jste si museli dokupovat kartičky, abyste měli ty nejlepší hráče v týmu. "Lidé utratili klidně 500, 800 nebo 1000 dolarů na dodatečném obsahu v téhle hře," prozradil na konferenci Credit Suisse 2010 Technology Conference. Jenom na segmentu digitálních přídavků tak FIFA 10 vydělala 31 milionů dolarů. "Ani nevíme, kam až tohle číslo půjde u FIFA 11, ale bude to ještě mnohem víc."
Doneslo se nám nové gameplay video z chystané akce Operation Flashpoint: Red River od firmy Codemasters. Ve videointerview se můžeme seznámit s některými možnostmi hry. Tedy jak ovládat skupinu vojáků, kteří jsou pod vaším velením, čtyřmi různými třídami, mezi kterými si lze vybrat a co bude v kooperativním multiplayeru. Fakt, že můžete vypůjčovat vozidla a slib rozmanité krajiny i měst už zase tolik nepřekvapuje. Více → zde
1  
2  
3