Česko-Slovenský Herní Server

login: heslo:

registrace


Hot News!

  Preview:
  L.A. Noire
  Recenze:
  Tron: Evolution
  Video:
  Uncharted 3 - Teaser
  Screens:
  Dead Space 2
--

ShoutboxFacebook

Anketa

Partneři

Toplist: Česko-Slovenský Herní Server
Alfa Elchron

Videa

uncharted 3První video z připravované hry od tvůrců Naughty Dog, která má vyjít v druhé polovině příštího roku exluzivně na PlayStation 3.
Posledni komentare
12.12.2010 15:11:05: Pomalu obnovuje web bez toho lempla Carljacka - http://cshs.webnode.cz/
12.12.2010 15:10:59: Pomalu obnovuje web bez toho lempla Carljacka - http://cshs.webnode.cz/
12.12.2010 14:59:33: Pomalu obnovuje web bez toho lempla Carljacka - http://cshs.webnode.cz/
Dnes EA vydala nový trailer, který má opravdu smrtící tempo a žádný fanoušek prvního dílu by si ho neměl nechat ujít. Poté, co se Isaac Clarke záhadně probudí v obrovském městě obíhajícím okolo jednoho ze Saturnových měsíců, záhy zjistí, že se opět ocitá uprostřed nelítostné ofenzívy nekromorfů. Dead Space 2 přinese skutečně masivní hrůzostrašný zážitek se silným psychologickým nábojem v hrůzu nahánějícím tichu temného vesmíru. Já osobně už se nemůžu dočkat, první díl je pro mě jenda z nej her.
V novém teaseru na očekávanou hru Batman: Arkham Asylum, která by měla vyjít koncem příštího roku uvidíte několik zatím neviděných záběrů, které opravdu stojí za to takže se určitě podívejte...
Podívejte se jaké je to v kůži zmutovaných potvor. Přisát se někomu na obličej a hrát hru na život a smrt pomocí rychlého mačkání daného tlačítka na gamepadu vypadá zajímavě a asi to i funguje.
Třídílná filmová série Návrat do budoucnosti režírovaná Robertem Zemeckisem slavila obrovský úspěch nejenom v 90. letech, kdy byla natočena. Dokonce si odnesla i Oscara.
Posledni komentare
10.12.2010 17:34:38: jo konečně hra to je muj nejoblíbenější film smiley${1}
Vývojářská firma Codemasters pracuje na své taktické akci Operation Flashpoint: Red River, kde vývojáři opět nechají bojovat americké vojáky s čínskou armádou. Pro změnu v Tádžikistánu. Okolo hry slibují hory doly, obrovské rozlohy, maximální realismus boje.